Adobe Photoshop CC for Teams 2021

Adobe jest jedną z wiodących światowych marek oprogramowania graficznego. Jednym z najbardziej znanych oferowanych przez nią programów jest Adobe Photoshop. Daje on szansę zarówno na rozpoczęcie i kontynuację graficznej przygody amatorom, jak i umożliwia profesjonalne wykorzystanie szeregu narzędzi zawodowym grafikom i fotografom na całym świecie. Photoshop CC jest programem dających naprawdę wiele możliwości obróbki zdjęć, tworzenia fotomontaży, a także reklamowych projektów używanych w internecie czy w druku. Ograniczeniem staje się jedynie kreatywność twórców.

Adobe photoshop licencja

Adobe Photoshop sklep (LICENCJA)

Dostęp do usług Adobe Photoshop możemy uzyskać poprzez wykupienie licencji. Jest ona przypisywana do jednego użytkownika (czyli konta użytkownika Adobe) i daje możliwość instalacji programu na dwóch urządzeniach. W celu zarządzania licencją wystarczy zalogować się na swoje konto Adobe. Użytkowanie Photoshopa może mieć miejsce zarówno w domu, jak i w firmie. Licencjonowany program występuje w polskiej wersji językowej. Istnieje możliwość zakupu subskrypcji na różny czas – w zależności od indywidualnych potrzeb.

Adobe photoshop CC - Specyfikacja

Zalecenia techniczne dające możliwość komfortowego użytkowania programu to Windows 10, 8.1, 8, 7 64-bit oraz Mac OS X 10.11 lub nowszy. Zaleca się posiadanie 8 GB pamięci RAM oraz wyświetlacza o rozdzielczości przynajmniej 1024 x 768, a także karty graficznej z 16-bitową głębią kolorów. Niezbędny jest także system obsługujący standard OpenGL 2.0 oraz około 3 GB miejsca na dysku twardym. Inne wymagania dla systemu Windows to Procesor Intel® Core 2 lub AMD Athlon® 64, w systemie macOS będzie to wielordzeniowy procesor Intel z architekturą 64-bitową. Niezbędne będzie także łącze internetowe w celu rejestracji i aktywacji.

Licencja photoshop - Cena

Firma New Software prowadząca sklep internetowy Vebo.pl oferuje szereg możliwości zakupu licencji Adobe Photoshop. Oprócz standardowej transakcji można nabyć produkt na raty. Istnieje także możliwość zakupu oprogramowania w systemie leasingowym dla firm, a także opcja uzyskania odroczonego terminu płatności. Cena programu Adobe Photoshop różni się w zależności od wybranego okresu trwania licencji. Jest ona jednak bardzo konkurencyjna i obejmuje szereg narzędzi, do których mamy dostęp, korzystając z oprogramowania.

Photoshop Adobe CC - Opinie klientów:

avatar

Kupiłem dostęp do rocznego użytkowania programu ale jestem tak zachwycony możliwościami programu, że na pewno przedłużę licencję. W końcu mam szansę w pełni wykorzystać potencjał moich fotografii. Ostatnio zainteresowałem się także grafiką a Adobe PS daje mi szansę połączyć moje obie pasje. Polecam!

Czarek

avatar

Używam Adobe od wielu lat. Rozbudowując firmę nie wyobrażałam sobie funkcjonowania moich pracowników bez dostępu do narzędzi Adobe. Wybrałam ten sklep bo cena licencji jest bardzo konkurencyjna. Jest też opcja wyboru czasu trwania subskrypcji a to duży plus.

Agata

avatar

Super miejsce do zakupu oprogramowania! Świetna oferta sklepu VEBO, bardzo zróżnicowane propozycje. Co mnie pozytywnie zaskoczyło - znalazłam tam też samouczki “krok po kroku”, co dodatkowo pozwoliło mi wdrożyć się w program. Na pewno będę tam zaglądać częściej w poszukiwaniu inspiracji.

Magda

avatar

Na vebo.pl znalazłem wszytsko czego potrzebowałem. Programy wiodących marek, bardzo przystępne ceny i fachowe doradztwo, którego najbardziej potrzebowałem. Jak będę chciał poszerzyć swoje kompetencje zawodowe o znajomość kolejnego programu to VEBO będzie moim pierwszym wyborem.

Kacper